Технологія, яка заглядає на крок вперед.

Отримання найважливішої інформації з першого погляду та водночас повноцінний огляд дороги - суттєва перевага додаткового дисплея у Вашому GTI. Частина лобового скла використовується як проекційна поверхня для відображення швидкості, повідомлень від систем допомоги водієві та навігаційних підказок. Проекцію легко читати навіть при зустрічному світлі. А якщо дисплей наразі не потрібен, Ви можете будь-коли його вимкнути.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Легенда повертається. Новий Golf GTI

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen