Насолоджуйтесь спортивним комфортом найвищого класу

Цифрова панель приладів Digital Cockpit Pro створено для відображення найважливішої інформації у високій якості на 10-дюймовому екрані саме для Вас. Це означає, що Ви звісно можете дивитись на звичні шкали спідометра та тахометра... Але Ви також можете вивести навігаційну мапу прямо у поле зору або ж додати специфічні GTI дані: температуру мастила, віддачу крутного моменту, таймер кола або ж тиск у турбонагнітачі - все на Ваш розсуд. 

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Легенда повертається. Новий Golf GTI

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen