Без засліплень. Майже у будь-яких ситуаціях.

IQ.LIGHT

Опційні світлодіодні фари IQ.LIGHT - це матричні фари з динамічним регулюванням дальнього світла Dynamic Light Assist, які висвітлюють шлях яскравіше і далі. Завдяки матричній технології окремі сегменти світлодіодів також можна цілеспрямовано вмикати та вимикати.

Перевага для Вас? Під час їзди з дальнім світлом камера, що зустрічає транспортні засоби, що рухаються попереду, може вимикати окремі сегменти світлодіодів, щоб можна було їздити із ввімкненим дальнім світлом, не засліплюючи інших учасників дорожнього руху.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Тут вирує життя. Новий Golf

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen