Справжня велич походить із середини

Простір та багажне відділення

Щоб почувати себе комфортно в Arteon, Вам потрібно зробити лише одне: опинитись всередині. Він вже вітає Вас простором, який перетворює спортивний, елегантний Fastback у седан, придатний для щоденного використання. Як водій, Ви користуєтесь підтримкою, що надається багатьма системами допомоги, та інтуїтивно зрозумілим управлінням у Вашому Arteon. З іншого боку, Ваші пасажири будуть особливо вражені простором для ніг спереду та ззаду. Багажник напрочуд об'ємний для звичайного седана, і його можна легко завантажити через широкий отвір багажного відділення. Зручність - головний пріоритет Arteon.

* Рекомендовані роздрібні ціни та вигоду наведено станом на 10.05.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

В елегантному кузові Shooting Brake Arteon

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen