Вивірене задоволення від керування

Адаптивна підвіска DCC

Потрібно лише натиснути кнопку, і Ваш автомобіль плавно зависає над бруківкою або занурються у криву повороту, як спортивний автомобіль. Це стало можливим завдяки адаптивному керуванню шасі DCC. Ви можете вибрати між профілями їзди "Comfort", "Eco" та "Sport", а також можливістю внести власні налаштування. З багатьма іншими транспортними засобами Ви можете лише один раз визначитися з конфігурацією шасі: перед покупкою. У Arteon та Shooting Brake Ви можете обирати заново під час кожної поїздки.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

В елегантному кузові Shooting Brake Новий Arteon

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen