Меню
Закрити меню
Закрити

Про компанію Використання посилань

Використання посилань

  1. Цим веб-сайтом керує компанія, що належить до Porsche Group ("Порше") і включає домашню сторінку (першу сторінку) та всі інші веб-сторінки цього веб-сайту.
  2. Porsche вітає та дозволяє створювати юридично правильні посилання або посилання на домашню сторінку та всі інші веб-сторінки цього веб-сайту. Кожне посилання повинно містити чітке та однозначне посилання на веб-сайт Porsche; зокрема, кожен вміст веб-сайту Porsche повинен відтворюватися без викривлення інформації.
  3. Генерація посилань на окремі підсторінки веб-сайту Porsche без явного посилання на походження (глибоке посилання) прямо заборонено. Porsche залишає за собою право заборонити посилання на певних осіб, компаній, асоціацій, груп людей та / або груп компаній, або до певного веб-контенту, веб-сторінок чи веб-сайтів без зазначення причин.
  4. Porsche залишає за собою право заборонити посилання на певних осіб, компаній, асоціацій, груп людей та / або груп компаній, або на певний веб-контент, веб-сторінки чи веб-сайти без зазначення причин.
  5. Генерація прямих чи непрямих посилань на веб-сайт Porsche, які створюють зв'язок з інформацією, веб-контентом, веб-сайтами чи веб-сайтами юридично несанкціонованого, аморального, політично радикального, дискримінаційного, злочинного, образливого чи подібного характеру, у будь-якому випадку є неприпустимим. Porsche відверто відмежовується від такого вмісту на відповідних веб-сайтах, включаючи всі підсторінки.
  6. Porsche не несе відповідальності за збитки або недоліки, незалежно від типу та юридичної бази, які спричинені посиланнями, які порушили або порушили ці умови зв'язку.
  7. Porsche залишає за собою право відкликати згоду на зв'язок у будь-який час, не наводячи причин, і вчинити проти порушення умов зв'язку юридичні та економічні санкції згідно чинного Законодавства.
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen