VW Scirocco: двигуни

Вони споживають мало, але вміють багато: всі двигуни Scirocco відповідають вимогам Євро-6. Як бензинові двигуни TSI, так і дизельні двигуни TDI із системою впорскування Common Rail забезпечують належну економічність і тяговитість та гарантують яскраві враження від керування.

Двигуни TDI від Volkswagen - це дизельні двигуни з турбонаддувом і системою безпосереднього впорскування пального. До їхніх особливостей належать економічність, високе тягове зусилля та видатні показники потужності. Крім того, двигуни вирізняються надзвичайно низьким рівнем шуму, а високий крутний момент дає змогу насолоджуватися спортивним стилем водіння.

Бензинові двигуни TSI являють собою ідеальний симбіоз потужності та економічності. Максимальний крутний момент доступний уже на низьких обертах. Завдяки комбінації невеликого об'єму, турбонаддуву та безпосереднього впорскування ці двигуни забезпечують рівномірну віддачу потужності.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Scirocco.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen