Меню
Закрити меню
Закрити

Оригінальні аерозольні лаки й реставраційні олівці Volkswagen

Найбільше від цього страждає передня частина автомобіля – передній обвіс та передня кромка капота: під час руху тверді часточки різних розмірів та камінчики постійно «бомбардують» лакофарбове покриття. Вони здебільшого не завдають великої шкоди, але час від часу лишаються помітні сліди від ударів і невеликі «кратери».Звертатися до фахівців через такі дрібниці навряд чи варто. Та все-таки з часом пошкоджене лакофарбове покриття може спричинити серйозніші збитки.

Цьому можна запобігти без значних зусиль, скориставшись реставраційним олівцем, а пошкодження більшого розміру допоможе усунути аерозольна фарба.

Реставраційні олівці для первинного ремонту автомобілів власними силами

 

Палітра оригінальних реставраційних олівців включає всі найпоширеніші відтінки кольорів Volkswagen, зокрема й для старіших моделей.
Оригінальні реставраційні олівці Volkswagen здебільшого постачаються в комплекті з лаком в аерозольному балоні.


Оскільки лакофарбове покриття автомобіля складається з двох шарів, під час ремонту його теж слід наносити двома шарами. Адже у двошарових покриттях, до яких належать фарби типу «металік» або «перламутр» та багато видів емалей, колір визначає нижній шар (або шари), а глянцевий блиск і захист від впливу погодних чинників забезпечує шар прозорого лаку.


Оригінальні реставраційні олівці та аерозольні фарби Volkswagen ви можете придбати у свого партнера Volkswagen.


До речі, ваш партнер Volkswagen охоче допоможе вам усунути значні дефекти лакофарбового покриття.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen