Меню
Закрити меню
Закрити

Оригінальні запасні частини Volkwagen® Амортизатори

Оригінальні запасні частини Volkwagen® Амортизатори

Оригінальні амортизатори забезпечать вам незмінно високий комфорт і безпеку. Тут ви дізнаєтесь, у чому полягають їхні особливості та як вони працюють.

Оригінальні амортизатори Volkswagen

Комфорт навіть на вибоїнах.

Ефективна співпраця як запорука комфорту й безпеки: оригінальні амортизатори чудово підходять для вашого Volkswagen, його підвіски й систем підтримки. Вони гарантують плавність ходу і спокійні подорожі, допомагають тримати курс на крутих поворотах і під час різкого гальмування, а також під час руху з повним навантаженням, коли з вами подорожує сім'я.

Безпека: Зменшення впливу вібрацій і сприяння роботі систем підтримки (наприклад, електронної системи стабілізації або протиблокувальної гальмівної системи).

Витривалість: Максимальна ефективність на високих швидкостях і зі значним навантаженням (наприклад, під час буксирування важкого причепа чи перевезення великої кількості багажу).

Економічна вигода: Захист кузова та інших компонентів автомобіля від надмірного зношення.

Коли перевіряти?

Амортизатори слід регулярно оглядати після подолання перших 60 000 км, наприклад під час кожної заміни шин. Це дасть змогу гарантувати оптимальне зчеплення протягом усього року, передусім - на вкритих льодом і снігом ділянках узимку. Крім того, у процесі весняного огляду ви зможете відразу виявити сліди дорожньої солі, вологи й бруду.

Як проявляються дефекти?

Контролювати стан амортизаторів непросто, адже зазвичай вони приховані за шинами. До того ж вони зношуються поступово, а ви відповідно коригуєте стиль водіння й можете не помічати погіршення ходових якостей вашого Volkswagen: це може бути деяка «м'якість» підвіски під час входження в поворот, незначне збільшення гальмівного шляху тощо. З огляду на це виявити максимально допустиме зношення непросто, тож обов'язково регулярно перевіряйте амортизатори, і бажано - в офіційного дилера Volkswagen.

Чи небезпечні несправні амортизатори?

Несправні амортизатори менш ефективно компенсують вібрації і не забезпечують належну стабілізацію. Погіршується зчеплення шин із поверхнею дороги. У результаті збільшується гальмівний шлях, погіршується курсова стійкість, стають нестабільними ходові якості, причому насамперед це виявляється на поворотах. Як наслідок, системи підтримки втручаються раніше, що можна помітити за погіршенням динаміки.

Завдання, які виконують амортизатори задля Вашої безпеки.

Ці невидимі помічники значно підвищують рівень комфорту й безпеки під час поїздок: амортизатори поглинають вібрації, викликані нерівною поверхнею, забезпечують контакт між колесами й дорогою, підвищують стабільність ходових якостей вашого Volkswagen.

Несправні амортизатори. Коротший гальмівний шлях.

Амортизатори спільно з гальмами й колесами піклуються про вашу безпеку на дорозі. Якщо вони працюють як треба, гальмівний шлях під час руху зі швидкістю близько 80 км/год буде приблизно на 6 м коротшим.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen