Меню
Закрити меню
Закрити

Технічні рідини

Оригінальна гальмівна рідина Volkswagen

Власний стандарт задля вашої безпеки. Підвищена безпека в умовах екстремальної холоднечі та серйозних навантажень, подовження міжсервісних інтервалів – саме такі переваги забезпечує Оригінальна гальмівна рідина, яку ми розробляли паралельно з гальмівною системою вашого автомобіля. За своїми властивостями ця рідина значно перевищує вимоги стандартів, а якщо точніше, встановлює власний – стандарт VW 501 14.

Ефективна робота під високим тиском

Оригінальна гальмівна рідина Volkswagen

  • оригінальна гальмівна рідина Volkswagen забезпечує низку технічних переваг, передбачених стандартом VW 501 14.
  • зберігає плинність аж до точки замерзання -40 °C, підвищуючи ефективність гальм за низьких температур.
  • за рахунок низької в'язкості скорочує час реакції електронної системи стабілізації (ESP) за низьких температур, значно підвищуючи стійкість у поворотах та безпеку.
  • При насиченні водою має точку кипіння на 10 °C вищу, ніж стандартні гальмівні рідини (DOT 4*). Це підвищує рівень безпеки при надмірному вмісті води у г альмівній рідині та високих теплових навантаженнях.

Бережність до матеріалів.

Не пошкоджує прокладки й запобігає корозії трубок і циліндрів.

Висока ефективність в умовах низьких температур.

Експлуатувати рідину можна навіть за температури до -40°С.

Довший міжсервісний інтервал.

Для нових автомобілів міжсервісний інтервал збільшується до 3 років.

   

 

Універсальне рішення:

завдання гальмівної рідини.

Гальмівна рідина повинна задовольняти високі вимоги, адже тільки так можна гарантувати безпечну зупинку вашого автомобіля і в спеку, і в холоднечу.

Текучість навіть в умовах низьких температур.

Гальмівна рідина не повинна замерзати або ставати в'язкою навіть у сильний мороз.

Зв'язування вологи.

Гальмівна рідина гігроскопічна: вона вбирає воду, запобігаючи утворенню крапель у гальмівній системі, а саме вони призводять до виникнення іржі та зниження ефективності гальмування.

Висока точка кипіння.

Гальмівна рідина не повинна закипати, оскільки при цьому збільшується кількість бульбашок пари, що перебувають під тиском, і знижується ефективність передачі гальмівного зусилля на гальмові механізми.

Чому рідину слід замінювати?

Гальмівна рідина поглинає вологу, знижуючи кількість води у вашій гальмівній системі. Але з часом це призводить до зростання вмісту води в самій гальмівній рідині, а коли він завеликий, точка кипіння знижується й можуть виникати бульбашки пари. Під час натискання на педаль гальма ці бульбашки стискаються, призводячи до втрати гальмівного зусилля.

Чи можу я замінити гальмівну рідину самостійно?

Задля вашої власної безпеки й захисту інших ваші гальма повинні працювати бездоганно. Тому доручайте роботи на гальмівній системі тільки фахівцям, і бажано, щоб це були фахівці офіційного дилера Volkswagen.

Коли заміняти гальмівну рідину?

Після придбання нового Volkswagen гальмівну рідину слід уперше замінити через 3 роки. Надалі ми рекомендуємо заміняти через кожні 2 роки.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen