Уважний помічник.

Датчик «мертвих» зон

Якщо в «мертвій» зоні опинився інший автомобіль, про потенційну небезпеку водія попередить світлодіодна індикація в зовнішньому дзеркалі заднього виду. Якщо ж попри це водій увімкне покажчик повороту, відповідний світлодіодний індикатор у склі дзеркала почне блимати з підвищеною яскравістю, щоб привернути його увагу до небезпеки. Доступний як опція датчик «мертвих» зон працює вже на швидкості від 15 км/год.

Асистент виїзду з місця паркування в межах можливостей системи надає підтримку під час виїзду з місця паркування заднім ходом. За допомогою датчиків у задньому бампері ця система виявляє рух транспортних засобів позаду автомобіля в поперечному напрямку. У разі критичного наближення іншого автомобіля лунає звуковий сигнал, а на дисплеї аудіо- чи навігаційної системи відображається відповідна індикація. Якщо водій не реагує, у разі ризику зіткнення система може застосувати гальма, щоб полегшити наслідки дорожньо-транспортної пригоди, а в ідеалі - взагалі запобігти їй.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Увага: круті повороти. Beetle

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen