Меню
Закрити меню
Закрити

Оригінальні запасні частини Volkwagen® Акумуляторні батареї Volkswagen

Оригінальні запасні частини Volkwagen® Акумуляторні батареї Volkswagen

Дедалі більше допоміжних систем піклуються про економію пального. Але для цього потрібна потужна акумуляторна батарея, котра гарантовано забезпечить точний заряд енергії.

Оригінальні акумуляторні батареї

Оригінальний акумулятор Volkswagen забезпечує точну кількість енергії, аби навіть у лютий мороз ви могли запустити двигун. Або щоб система СТАРТ-СТОП сприяла економії пального. Або щоб автономний опалювач чи медіасистема не зіпсували настрою перед поїздкою. Ну й офіційна 2-річна гарантія.

Чому акумулятор зношується?

Час від часу акумулятор необхідно заміняти. Адже щоразу, коли він розряджається, на пластинах утворюються кристали сульфату свинцю, які згодом знижують електричну провідність. Чим більша кристалізація пластин, тим гірша електропровідність.

Коли міняти акумулятор?

Термін заміни АКБ залежить від багатьох чинників, серед яких тривалість простоювання, кількість коротких поїздок тощо. Загалом акумулятор варто перевіряти кожні 4 роки.

Як замінити акумулятор?

Заміну АКБ варто довіряти професіоналам. Так безпечніше для вас і вашого Volkswagen. Зрештою, тут є про що пам'ятати: електроліт дуже їдкий, гази з батареї можуть вибухнути, неправильно підключена батарея зіпсує електричну систему тощо.

Які пошкодження може спричинити невідповідний акумулятор?

Більшість автомобілів Volkswagen мають систему управління живленням. Вона контролює споживання енергії в бортовій мережі, дбаючи про належний заряд батареї. Система працює як треба, тільки якщо акумулятор правильно синхронізований з автомобілем і система розпізнає його за спеціальним кодом. В іншому разі батарея може надто заряджатися або надто розряджатися. Це може обернутися серйозними наслідками.

Оригінальні акумуляторні батареї Volkswagen

Надійне живлення енергією та поліпшені експлуатаційні характеристики завдяки підвищеному вмісту свинцю й використанню високоякісних матеріалів: саме такі особливості притаманні оригінальним стартерним батареям Volkswagen.

Оригінальні акумуляторні батареї - ідеальний варіант для Вашого Volkswagen.

Оригінальна свинцево-кальцієва стартерна батарея
Оригінальна стартерна батарея типу EFB Start-Stop
Оригінальна стартерна батарея типу AGM Start-Stop
Оригінальна свинцево-кальцієва стартерна батарея
Оригінальна стартерна батарея типу EFB Start-Stop
Оригінальна стартерна батарея типу AGM Start-Stop

Оригінальна свинцево-кальцієва стартерна батарея

Максимальна енергоємність, висока ефективність холодного пуску двигуна, знижена витрата води та збільшений строк служби – оригінальні свинцево-кальцієві стартерні батареї Volkswagen входять до переліку стандартного оснащення всіх автомобілів без системи «старт-стоп».

Оригінальна стартерна батарея типу EFB Start-Stop

Маєте Volkswagen із системою «старт-стоп»? Тоді оригінальна батарея на основі технології EFB – ваш ідеальний варіант, адже в неї висока стійкість до циклів розряджання-заряджання й підвищена ємність заряджання.

Оригінальна стартерна батарея типу AGM Start-Stop

Ефективний запуск двигуна вашого Volkswagen з технологією використання енергії гальмування забезпечує оригінальна акумуляторна батарея Volkswagen, що працює на основі технології AGM. Батарея задовольняє високі потреби в енергії сучасних автомобілів і довго служить.

Енергія під контролем.

Належний рівень електроліту – запорука живлення.
Якщо акумулятор виготовлений після 2009 року, рівень електроліту в ньому перевіряють за допомогою спеціального індикатора: чорний колір - усе гаразд, жовтий - мерщій до офіційного дилера Volkswagen.

Енергія заради довкілля

Хочете зробити ласку природі? Багато автомобілів Volkswagen мають систему Старт-Стоп і систему рекуперації енергії під час гальмування. Але для їхньої роботи потрібен дужий акумулятор.

Рекуперація.

Відновлення енергії.

Під час уповільнення чи гальмування ваш Volkswagen зазвичай втрачає частину своєї кінетичної енергії. Проте завдяки рекуперації частина цієї енергії відновлюється: система навмисно збільшує вихідний струм генератора і спрямовує його до батареї. Отже, генератор перетворює кінетичну енергію на електричну, подібно динамо на колесі велосипеда. Коли авто прискорюється, генератор виробляє менший струм або взагалі не виробляє. У цей момент автомобіль витрачає енергію, накопичену в акумуляторі. Результат: менше пального, менше шкідливих викидів.

Система Старт-Стоп.

Береже пальне на світлофорах.

Система Старт-Стоп вимикає двигун, щойно ви зупиняєте авто й відпускаєте педаль зчеплення/гальма, а тоді знов запускає, щойно ви натискаєте згадані педалі. Потенційна економія - до 0,2 л/100 км у міському циклі. Передумовою для роботи системи є акумулятор, що витримує багато циклів розряджання-заряджання.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen