Меню
Закрити меню
Закрити

AdBlue®

AdBlue®

У вашого Volkswagen сучасний двигун? Тоді не забувайте про AdBlue®.

Принцип дії:

1. Відпрацьовані гази проходять через двокомпонентний каталітичний нейтралізатор (1) та сажовий фільтр (2).

2. У потік відпрацьованих газів через форсунку (3) впорскується реагент AdBlue®.

3. Під дією високої температури реагент розкладається, виділяючи аміак.

4. У каталітичному нейтралізаторі SCR (4) аміак реагує з токсичними оксидами азоту. Внаслідок реакції утворюються нешкідливі азот і вода.

 

Довіряйте оригінальній якості

Використовуйте лише оригінальний розчин AdBlue®, що відповідає вимогам стандартів DIN 70070 та ISO 22241/1. На герметичній ємності має бути логотип AdBlue®.

Економічність

Автомобіль витрачає лише 1,5-1,8 л розчину AdBlue® на кожні 1000 км. Бак уміщує від 11 до 19 л.

Готовність до будь-яких температур

Відразу після рушання автоматична система підігріву доводить AdBlue® до потрібної робочої температури, навіть якщо на вулиці -11°С. Важливий момент: у жодному разі не доливайте в бак для AdBlue® антифриз.

Доливання AdBlue®

У середньому ваш Volkswagen витрачає від 1,5 до 2,8 л розчину AdBlue® на кожні 1000 км. Рівень витрати значною мірою залежить від стилю водіння й моделі. Про необхідність долити розчин сповістить попереджувальне повідомлення, яке виводиться, коли запас ходу з AdBlue® становить 2400 км і 1000 км.

Моделі Volkswagen, що використовують AdBlue®.

Чим ще відрізняються моделі, що використовують AdBlue®, окрім нижчого рівня викидів оксиду азоту? На додачу до заливної горловини для дизельного пального вони мають окрему горловину для розчину AdBlue®, розташовану в багажному чи моторному відсіку. Чому?

Тому що розчин AdBlue® - експлуатаційна рідина, а не присадка до пального, тож його слід додавати окремо.

Без AdBlue® ніщо не працює.

Якщо бак порожній, ви не запустите двигун - звісно, доки не доллєте розчин AdBlue®.

Поліпшений захист довкілля, за невисоку ціну.

AdBlue® - розчин сечовини без запаху.

Завдання AdBlue® полягає в зниженні кількості шкідливих оксидів азоту у відпрацьованих газах автомобілів із дизельними двигунами. Цей результат досягається в процесі складної реакції, яка відбувається непомітно для водія. Все, що потрібно зробити - долити AdBlue® через кілька тисяч кілометрів.

AdBlue® Сервіс

Зручно, швидко, недорого.

AdBlue-сервіс економить час і гроші, не створюючи жодних незручностей. Ми перевіримо залишок запасу ходу й за потреби негайно дозаправимо ваш бак для AdBlue, до того ж навіть у межах експрес-сервісу. Заздалегідь записуватися й чекати не потрібно.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen