Новий Tiguan Захоплююче інноваційний.

Насолоджуйся преміальністю.

Onroad, offroad або online - новий Tiguan підкорює нові шляхи та дороги у різні способи. Завдяки сучасним технологіям та досконалим їздовим характеристикам він підтримає Вас у всьому, чого Ви прагнете.

Галерея

Відкрийте для себе переваги нового Tiguan з різних ракурсів.

Відкрийте для себе переваги нового Tiguan з різних ракурсів.

Синхронізація

Радіо та навігація

Чудово, якщо Ви самі обираєте свого штурмана.

В залежності від потреб та побажань Ваш Tiguan може бути обладнаний опційними мультимедійними або ж навігаційними системи. Що Вам більше до смаку - насолоджуватися музикою в тиші із Composition Media або прокладати нові маршрути за допомогою Discover Pro?

Car-Net та служба Guide & Inform

Коли Інтернет знаходить своє місце в автомобілі.

Інтернет стане Вам у нагоді! Він допоможе тримати все під контролем та бути у курсі обставин, наприклад, заторів. Заплануйте свій маршрут заздалегідь з урахуванням дорожніх ситуацій або внесіть в нього зміни, адже тепер Ви знаєте на що очікувати. Повірте, Car-Net та служба Guide & Inform можуть запропонувати набагато більше.

Асистенти

Система кругового огляду Area View

Одна камера - добре, а чотири - це повна картина того, що не можуть побачити очі.

Система кругового огляду Area View дозволяє здійснювати огляд середовища навколо автомобіля з салону для оптимальної підтримки водія у будь-якій ситуації.

Park Assist

Запаркує Ваше авто, якщо буде потрібно.

Не завжди ми маємо достатньо сил та терпіння, щоб запаркувати автомобіль у вузьких провулках. Park Assist має. Система розпізнає наявність поперечних і повздовжніх вільних паркувальних місць, а також здійснює самостійне паркування у визначену зону. Водій лише натискає педаль газу або гальм.

Trailer Assist

Завжди на крок попереду. Навіть на паркінгу.

Завдяки опціональній системі Trailer Assist маневрування з причепом від 2000 до 2500 кг не спричинятиме жодних проблем. Водієві лишається тільки натискати на педалі гальма й акселератора та, звичайно, бути уважним.

Lane Assist

Дотримуйтесь своєї смуги та тримайте погляд.

Чи траплялось, що Ви відволікались від керування буквально на секунду, а через дві - вже були на іншій смузі? Більше не траплятиметься.

 

Ефективність

Фаркоп

Якщо Ви повинні рухатися. Рухатися більше.
Якщо Ви повинні рухатися. 

У вас є вантаж, який вимагає перевезення у причепі? Для Tiguan це не проблема. Завдяки опціональному тягово-зчіпному пристрою Tiguan може маневрувати з причепом масою до 2,5 тонн.

4MOTION Active Control

Ваш Volkswagen адаптується під Ваш стиль.

Індивідуальний профіль для конкретного покриття і Ваших потреб: легким рухом селектора Ви самі обираєте, як прямувати до цілі. Система 4MOTION Active Control має профілі налаштувань для різних дорожніх та погодних умов.

4MOTION

Не втрачайте зчеплення з дорогою. 

Не можете робити на ковзкій або мокрій дорозі те, чого так хочеться? З інтелектуальною системою повного приводу 4MOTION Ви заново відкриєте для себе контроль над автомобілем.

Комфорт

Head-up дисплей

Бачити більше. 

Опційний Head-up дисплей надаватиме Вам чимало корисної інформації прямо у поле Вашого зору. Буквально не відриваючи від дороги.

 

Active Info Display

Тільки та інформація, яка потрібна саме Вам.

В комплектації Highline встановлюється вже серійно. Тахометр, спідометр, лічильник пробігу або план маршруту - на екрані діагоналлю 31,2 см Ви самі собі господар.

 

Безпека і Комфорт

В цьому авто Ви в гарних руках. 

Із такою кількістю асистентів Ви разом із пасажирами можете просто розслабитися та почуватися у цілковитій безпеці.

 

Наступні кроки

Завантажити каталог

Ви хочете знати більше?

Якщо Ви бажаєте детальніше ознайомитися з Новим Volkswagen Tiguan, то тут Ви знайдете каталог даної моделі та її технічні характеристики. Натиснувши на зображення ліворуч, Ви можете зберегти електронну версію на Ваш комп'ютер.