VW Touran: Під'єднання телефону

 

Не пропустіть жодної розмови і попри це залишайтесь сконцентрованими на дорожньому русі. Про зручне здійснення дзвінків під час подорожі подбають опціональні телефонні інтерфейси. Вони пропонують надзвичайно високу якість розмови завдяки цифровому мовному процесору, високоякісному мікрофону на стелі і власним динамікам автомобіля. Рівень приймання залишатиметься добрим завдяки підключенню до зовнішньої антени навіть при поганому покритті стільникового зв'язку.

У пакеті Comfort Ваш телефон буде підключено через антенне з'єднання в центральному підлокітнику з зовнішньою антеною. Там телефон зручно виймати і Ви можете зекономити на купівлі додаткового тримача для стільникового телефону.

У пакеті Premium Ви можете перенести розмову по телефону, яку Ви розпочали за межами автомобіля, через з'єднання Bluetooth® на телефонну гарнітуру. Необхідно лише, щоб Ваш смартфон мав можливість підключення через Bluetooth® і мав профіль дистанційного доступу до карти SIM (rSAP). Управління здійснюється за допомогою голосових команд, багатофункціонального керма або через мультимедійну систему. У якості альтернативи Ви можете вставити додаткову SIM-карту у роз'єм Вашої мультимедійної системи.

 

 

Через приймання пакетів даних через інтернет, в залежності від Вашого тарифу і особливо під час користування за кордоном, у Вас можуть виникати додаткові витрати (напр., тарифи в роумінгу).

Закрити