Спілкування стає простішим.

Телефонія

Окрім того, опційний інтерфейс Business дозволяє зручно здійснювати телефонні дзвінки під час їзди. Високоякісний звук забезпечують аудіопроцесор цифрового опрацювання, вбудований у стелю мікрофон класу high-end та динаміки, які було створено спеціально для Touareg. Підключення до зовнішньої антени забезпечує оптимальний зв'язок, навіть при слабкому сигналі мережі.

Серед інших особливостей варто відзначити відділення для зберігання речей, у якому можна бездротово заряджати смартфон (який підтримує стандарт Qi). Телефонні розмови, які було розпочато за межами автомобіля, можна перемкнути на систему гучного зв'язку через Bluetooth. Системою можна керувати з допомогою жестів, через багатофункціональне кермо або мультимедійну систему.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 13.11.2023 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen