Що Вам до смаку?

Інтер'єр

Дизайн інтер'єра Вашого Touareg не просто впливає на атмосферу та настрій у салоні, але й виражає Ваш особистий смак. Декоративне оздоблення Cortina Silver стильно прикрашає центральну консоль, панель приладів та оббивку дверей. Оберіть одну з двох гам кольорів оздоблення, доступних у якості опції. У салоні Touareg комплектації Ambience із оздобленням деревиною Olivesche з відкритими порами панує атмосфера стилю завдяки її унікальній текстурі. Салон автомобіля у комплектації Elegance є сучасним та футуристичним завдяки елементам, виготовленим із матованого алюмінію, текстурі та поверхням, які надзвичайно приємні на дотик. Ви також можете обрати центральну консоль з глянцевою поверхнею за бажанням. Якщо ж Ви віддасте перевагу концепції Innovision Cockpit, центральна консоль вашого Touareg буде вирізнятися відполірованою поверхнею чорного кольору.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 13.11.2023 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen