Додатки для Вашого Touareg.

App-Connect та Media Control

App-Connect дозволяє легко підключити смартфон до мультимедійної системи. Таким чином, обрані додатки на Вашому смартфоні можуть працювати через сенсорний екран. Volkswagen пропонує три інтерфейси для підключення смартфонів із багатьма можливостями: MirrorLink™, Android Auto™ від Google та Apple CarPlay™. На www.volkswagen.de/mobilephone можна перевірити, які з цих технологій сумісні з Вашим смартфоном. Зверніть увагу, що деякі додатки не підтримуються жодною з трьох технологій, а доступність цих технологій може відрізнятися залежно від країни.

Volkswagen Media Control для Android та iOS дозволить залучити пасажирів у процес управління мультимедійною системою автомобіля. Вони можуть робити це віддалено з допомогою свого смартфона чи планшета. Тепер навіть пасажири заднього ряду можуть обирати свої плейлисти або передавати пункти призначення у системі навігації з адресної книги.

 

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 13.11.2023 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen