Покращена стабільність у поєднанні з маневреністю завдяки системі управління всіма колесами.

All-wheel steering

Опційна система рульового управління всіма колесами у Touareg забезпечує безліч переваг: радіус повороту зменшується, Вам потрібно виконувати менше маневрів при паркуванні та виїзді з місць для паркування. Стане в нагоді покращена стабільність під час керування автомобілем, яка стану у нагоді при уникненні перешкод або зміні смуги руху. Система рульового управління всіма колесами також допомагає при більш динамічному стилі керування: Ваш Touareg стає більш маневреним та динамічним, коли задні та передні колеса повертаються в одному напрямку, а не протилежному.

Nur in Verbindung mit Luftfederung mit automatischer Niveauregulierung, Höheneinstellung und elektronischer Dämpferregelung bestellbar.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 13.11.2023 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen