Поставте знак оклику своїм Tiguan! Пакет R-Line Екстер'єр та Інтер'єр

R-Line.

Старт, виклик, перемога - вже перед початком руху. Спортивні деталі салону пакета R-Line випромінюють захопливу атмосферу автомобільного спорту. Багатофункціональне спортивне шкіряне кермо з логотипом R-Line та із характерним зрізом має виражені місця хвату для динамічного і точного керування автомобілем. Також відразу помітні: педалі та накладки на пороги з відполірованої високоякісної сталі з цупкою нековзкою поверхнею, килимки зі строчкою кольору Kristallgrau і декоративними вставками кольору Black Lead Grey.

Можна додатково замовити оздоблення шкірою Vienna у поєднанні з передніми Топ-комфортними сидіннями із функцією підігріву. Дійсно кидаються в очі характерні логотипи R-Line на спинках сидінь.

Tiguan зі знаком оклику! Логотип R-Line на решітці радіатора підкреслює особливу спортивність. Як і помітні C-подібні елементи на бампері. 

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Tiguan

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen