Впадає в очі. Але ніколи не сліпить.

LED-оптика

Вони привертають увагу: LED-фари в Tiguan збільшують видимість, тим самим покращуючи видимість під час руху вночі або за поганих погодних умов. Додатковими перевагами стануть низьке енергоспоживання та довший термін експлуатації. Однак, те, що робить світлодіодні фари надзвичайними, - це їх дизайн: він надає Tiguan динамічний та упізнаваний стиль. Інноваційний дизайн задніх LED-ліхтарів змінюється під час гальмування. Однією з головних переваг покращеного ефекту сигналу є особливість дизайну, яка робить Tiguan унікальним.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Tiguan

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen