Не лише притягує погляди, але й бачить все.

Area View.

Завдяки системі кругового огляду Area View Ви отримаєте огляд простору навколо автомобіля в зоні видимості камер: чотири камери передають підказки на екран мультимедійної системи. Таким чином, Ви можете побачити дорогу, яку погано видно з місця водія. Ви можете точно керувати причепом або об'їхати перешкоди заднім ходом. Особливо комфортною система кругового огляду Area View стає у випадку, коли для маневрування недостатньо місця, тому що Ви можете побачити всі сторони навколо Вашого Volkswagen.

Завдяки об'єднанню усіх чотирьох камер системою розраховується вид з висоти пташиного польоту. Так Ви можете побачити, що саме відбувається у зоні видимості камер навколо Вашого автомобіля.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Закрити меню
Закрити

Авто на складі в Україні

Оберіть свій VW

Tiguan

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen