Пересувайтеся розважаючись.

Мультимедіа та навігація.

Ви готові до концерту на замовлення? На вибір пропонуються чотири першокласні мультимедійні та навігаційні системи.

Чутливий сенсорний екран з діагоналлю 16,5 см (6,5 дюймів) є однією з головних особливостей мультимедійної системи Composition Colour. Слухайте FM-радіостанції або музику у форматах MP3 або WMA на чотирьох динаміках Вашої системи. Ці музичні файли можна програвати з SD-карти або з іншого зовнішнього пристрою, що підключений через роз'єм AUX-IN.

Мультимедійна система Composition Media, що також доступна для усіх комплектацій, має вісім динаміків. Вона має CD-привід та усі можливості підключення, як і вищезазначені системи, а також оснащена USB-роз'ємом та інтерфейсом Bluetooth для мобільних телефонів. Крім цього, привабливий кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів) робить управління надзвичайно зручним.

Ви можете обирати з двох опціональних навігаційних систем для Вашого нового Tigual Allspace. Discover Media постачається з кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів), вісьмома динаміками, FM-радіоприймачем та CD-приводом, двома слотами для SD-карт, роз'ємами AUX-IN та USB, інтерфейсом Bluetooth для мобільних телефонів.

А для тих, хто бажає більшого, опціональна навігаційна система Discover Pro пропонує інноваційну функцію управління жестами. Вона дозволяє Вам перемикатися з однієї радіостанції на іншу або ж одним рухом руки змінити системні налаштування в автомобілі, наприклад, інтенсивність підсвітки. Система також має екран з діагоналлю 23,4 см (9,2 дюйма), який здатен відображати чіткі 3D-карти. Також система має вісім динаміків, FM-радіоприймач та CD-привід, який може програвати аудіофайли у форматах MP3, AAC та WMA, два слоти для SD-карт, роз'єми AUX-IN та USB, інтерфейс Bluetooth для мобільних телефонів.

Усі згадані пристрої оснащено також diversity-антеною, що забезпечує хороший прийом навіть у складних умовах.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити