Зроби заявку на спорт.

T-Roc Sport.

Задня частина випромінює впевненість T-Roc у ньому самому, а темночервоні задні LED-ліхтарі із LED-фарами ближнього та дальнього світла тільки підкреслюють загальне враження і покращують оглядовість. 17-дюймові легкосплавні диски Kulmbach додають яскравості його дизайну. 

Інтер'єр T-Roc Sport надихатиме тебе та підтримуватиме твоє прискорене серцебиття за допомогою освітлення Ambiente червоного кольору та червоних акцентів на спортивному кермі та важелі КПП. Накладки із нержавіючої сталі на педалях посилюють спортивні почуття, а спортивні сидіння міцно тримають водія та переднього пасажира у віражах.

T-Roc Sport люб'язно відчинить тобі двері поки ключ поряд з тобою за допомогою Keyless Access та привітає динамічним зображенням на інтерактивній панелі приладів Digital Cockpit Pro. Його серійно оснащено мультимедійною системою Composition Media із 8-дюймовим дисплеєм та підтримкою Apple CarPlay та Android Auto. Про твій індивідуальний клімат у подорожах подбає клімат контроль Air Care Climatronic, а про твій багаж - хромовані рейлінги на даху, на які можна встановити багажний бокс або кріплення для спортивного спорядження.

Ми потурбувалися, щоб твій T-Roc Sport був готовий до суворих зим, тому він серійно оснащений підігрівом передніх сидінь. І погодься, паркуватися набагато зручніше, коли бачиш що позаду твого автомобіля за допомогою камери заднього виду Rear View

Optionale Mehrausstattungen gegen Aufpreis.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Твій наступний крок. Volkswagen T-Roc.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen