Влаштовуйся зручніше.

Комфорт.

У салоні T-Roc преміальну якість матеріалів і ретельно підібране обладнання можна відчути на дотик. До переліку стандартного оснащення версії T-Roc входять передні комфортні сидіння. У T-Roc водій і пасажир також мають змогу насолоджуватися спортивними комфортними сидіннями, які забезпечують покращену бокову підтримку. Спинки оснащені регульованою поперековою опорою, яка дозволяє зменшити навантаження на спину.

Оббивка сидінь - ще один ідеальний спосіб продемонструвати власний стиль. Доступний у якості опції шкіряний пакет Vienna відрізняється підкреслено елегантним виглядом, дозволяючи відчути себе у стильній зоні відпочинку. 

Ще один у прямому сенсі цього слова яскравий елемент - панорамний підйомно-зсувний люк. Він впускає в салон ще більше світла, забезпечуючи дійсно унікальне відчуття простору. Дах складається з двох великих засклених елементів, причому передній оснащений електроприводом піднімання та переміщення. Якщо сонце світить надто сильно, одним натисканням кнопки скляний дах можна повністю закрити розташованою під ним сонцезахисною шторкою.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Твій наступний крок. Volkswagen T-Roc.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen