Залишайте за собою право бути гнучкими навіть у дорозі.

Будь то сумки для покупки, громіздке спортивне спорядження чи великий багаж - задня частина салону та багажне відділення Вашого T-Cross пропонують чимало місця для життя. А найкрутіше - це те, що T-Cross передбачає гнучкість Вашого спільного життя серійно, неважливо Вам потрібно перевезти вантаж чи підхопити пасажирів. Тому що Ви можете скласти задні сидіння частково асиметрично або ж повністю, утворивши абсолютно рівну підлогу, як зону максимального завантаження. Але якщо цього разу Ваш багажник вільний від речей, то чому б не надати ще більше простору для ніг високих задніх пасажирів?

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 04.12.2023 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen