Оригінальні запасні частини обмінного фонду Volkswagen

Такий асортименти становить більш 15,000 позицій у більш шістдесяти групах продукції, таких як двигуни, коробки передач і гальмові скоби. Діюча з 1947 року, програма Volkswagen з оригінальних запасних частин обмінного фонду продемонструвала значні результати в економічній ефективності, збереженні ресурсів і захисту навколишнього середовища.

Програма обміну робить для навколишнього середовища набагато більше, ніж просто повторна переробка ресурсів. Багато складних компонентів вдалося відновити, замість, наприклад, переплавлення. Це усунуло витратні і енергоємні виробничі операції, уникнути яких було неможливе. Тому асортимент продукції оригінальних запасних частин обмінного фонду дає значну економію.

Ми передали цю економію Вам. оригінальні запасні частини обмінного фонду з якості і робочим характеристикам не відрізняються від Оригінальних запасних частин, при цьому коштують до 40% менше.

 

Оригінальні запасні частини обмінного фонду Volkswagen

допомагають зробити ремонт більш ощадливим, особливо для автомобілів старих моделей.

Оригінальні запасні частини обмінного фонду Volkswagen:

- відповідають, як і Оригінальні запасны частини Volkswagen®, вимогам якості, які застосовувались під час виробництва Вашого автомобіля,

- гарантують злагоджену і гармонічну роботу всіх компонентів автомобіля,

- пропонують найкращу комбінацію безпеки, надійності і робочих характеристик.

Щоб ваш Volkswagen завжди залишався Volkswagen.