Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Запасні частини серії Volkswagen Economy.

Ця додаткова лінійка продукції включає типові деталі, що зношуються, такі як глушителі, гальмівні колодки, стартерні батареї тощо. Асортименти запасних частин серії Economy постійно розширюється.

На відміну від Оригінальних запасних частин і Оригінальних запасних частин обмінного фонду, які ідентичні використовуваним при виробництві автомобілів, запасні частини Volkswagen Economy спеціально розроблені для автомобілів зі строками експлуатації понад п'ять років. Ця продукція може, наприклад, мати відмінності в дизайні і технічних характеристиках конструкції, матеріалах і/або показниках міцності в ряді моделей.

Однак запасні частини серії Volkswagen Economy повністю засновані на технологічному досвіді компанії Volkswagen AG.

Такі докладні технічні вимоги розроблені в результаті всебічних досліджень, що проводяться відділами технічного розвитку і забезпечення якості Volkswagen.

Запасні частини Economy відповідають стандартам якості Volkswagen, вимоги яких перевершують стандарти DIN, ISO, а також вимоги законодавства. Вибір постачальників здійснюється на підставі визначених технічних параметрів. Дотримання суворих вимог стандартів до автомобілів віком понад п'ять років забезпечується вичерпними комплексними випробуваннями.

 

З оригінальними запасними частинами серії Volkswagen Economy Ви одержуєте якісні деталі, відповідно до очікувань повної належності компанії Volkswagen, за особливо привабливими цінами.

Запасні частини серії Volkswagen Economy:

- є Оригінальними запасними частинами, конструкція яких заснована на деталях автомобілів, що споконвічно використовувалися під час виробництва,

- чудова інтеграція з гармонічною взаємодією із існуючими компонентами автомобіля,

- чудові робочі характеристики і відмінна якість за привабливою ціною.

Розумне рішення для автомобілів Volkswagen більш ранніх моделей.

Щоб ваш Volkswagen завжди залишався Volkswagen.

Гальмівні колодки Economy

Гальмівні диски Economy

Фільтри салону Economy

Акумуляторні батареї Economy

Амортизатори Economy

Глушники Economy

Щітки склоочисників Economy

Компресори Economy

Стартери Economy