Салонні фільтри запобігають потраплянню до салону автомобіля дрібного пилу та пилку рослин. Це важливо не лише для алергіків. Якщо ви чхнете при швидкості руху 50 км/год, автомобіль подолає 13 метрів, перш ніж ви знову почнете контролювати обстановку на дорозі.

За даними найстарішого автомобільного клубу Німеччини Auto - mobil-club von Deutschland (AvD), чверть усіх аварій пов'язана з алергією у водіїв (джерело: www.avd.de)

Засмічення фільтра зумовлює збільшення кількості пилу, сажі та мікроорганізмів у повітрі, що надходить до салону. Це може призвести до прискореної втоми водія і зниження концентрації його уваги.

При засміченні фільтра частки пилу також потрапляють до кондиціонера, порушуючи його роботу. Внаслідок цього можуть з'являтися неприємні запахи.

Тільки з 01.04.2016 до 30.06.2016 на всі салонні фільтри діє спеціальна пропозиція з вигодою -25%* в офіційній дилерській мережі на території України.

Під перевагою -25% мається на увазі нова ціна, що знижена на 25% від актуальної рекомендованої роздрібної ціни в день продажу. Ціна не враховує вартість робіт по встановленню запчастин на автомобіль.