Volkswagen CC: Спортивний і комфортний.

Комплектація R-Line, що входить до переліку стандартного обладнання, поєднує спортивний стиль з оптимальним діловим оснащенням. Бампери та розширювачі порогів у стилі R-Line, протитуманні фари з ліхтарями освітлення повороту й хромованим обрамленням, логотип «R» у решітці радіатора та легкосплавні диски Mallory 8J x 17 кольору Sterling Silver, а також ксенонові фари з динамічним коректором нахилу та світлодіодними денними ходовими вогнями додатково підкреслюють спортивні якості Volkswagen CC. Накладки порогів передніх дверей з логотипом «R» і багатофункціональне 3-спицеве кермо з алюмінієвими декоративними вставками та органами керування багатофункціональним дисплеєм, мультимедійною системою й підкермовими пелюстками перемикання передач* дають змогу оцінити спортивний стиль автомобіля в салоні й відчути його на дотик.

Про додатковий рівень комфорту потурбуються передбачені вже в базовій комплектації асистент паркування ParkPilot та зимовий пакет, що включає автоматичний обігрів форсунок омивача стекол і підігрів передніх сидінь.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Volkswagen CC Рафінована динаміка, що визначає стиль.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen