Мультимедіа та навігація

Готові до концерту на замовлення? Програма включає мультимедійну систему Composition Media та дві навігаційні системи, деякі доступні в складі базової комплектації, деякі - як опція. Різниця полягає в кількості динаміків, типах і розмірах дисплеїв та можливостях для підключення.


Оснащення передбаченої в базовій комплектації мультимедійної системи Composition Media включає вісім динаміків. На додачу до всіх інтерфейсів перелічених раніше моделей вона має MP3-CD-плеєр та інтерфейс Bluetooth для підключення мобільних телефонів. Крім того, системою особливо зручно користуватися, адже діагональ кольорового сенсорного екрана становить 16,5 см. Додатково система оснащена зручним датчиком наближення: у разі наближення пальця до екранної кнопки вона збільшується, що полегшує процес користування й робить його безпечнішим


Навігаційна система Discover Media (опція) також обладнана кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 16,5 см. До переліку іншого оснащення входять: вісім динаміків, FM/AM-радіоприймач, CD-привод з підтримкою відтворення файлів у форматах MP3, AAC та WMA, два слоти для карт пам'яті SD, роз'єми AUX-IN та USB, а також інтерфейс Bluetooth для підключення мобільного телефону.


Якщо ж вам і цього замало, пропонована як опція навігаційна система Discover Pro задовольнить потреби найвибагливіших користувачів. Система оснащена екраном з діагоналлю 20,3 см, підтримує наочне відображення карт у форматі 3D і має вбудовану Flash-пам'ять. Система голосового управління реагує на назви населених пунктів і вулиць та прокладає маршрути за командою користувача. Крім того, ця система забезпечує підвищений комфорт під час телефонних розмов: технологія Bluetooth дає змогу користуватися телефоном у режимі гучного зв'язку.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Можливість залишатися молодим з часом цінуєш дедалі більше. Jetta

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen