VW Golf: мультимедіа та навігація

Готові до концерту на замовлення? Програма включає дві мультимедійні системи та дві системи навігації, деякі доступні в складі базової комплектації, деякі - як опція. Різниця полягає в кількості динаміків, типах дисплеїв та можливостях для підключення.
Управління мультимедійною системою Composition Colour здійснюється за допомогою кольорового сенсорного дисплея діагоналлю 12,7 см. Система зчитує дані з карт пам'яті SD, приймає радіопередачі в діапазонах FM/AM та оснащена мультимедійним роз'ємом AUX-IN для підключення зовнішніх аудіопристроїв і CD-приводом. Вісім динаміків гарантують чудове озвучення на всіх посадкових місцях.

Оснащення доступної як опція мультимедійної системи Composition Media (стандарт у комплектаціях від Highline і вище) включає вісім динаміків. На додачу до всіх інтерфейсів попередньої моделі вона має MP3-CD-плеєр та інтерфейс Bluetooth для підключення мобільних телефонів. Крім того, системою дуже зручно користуватися, адже діагональ кольорового сенсорного екрана становить 16,5 см.
Навігаційна система Discover Media (опція) також обладнана кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 16,5 см. До переліку іншого оснащення входять: вісім динаміків, FM/AM-радіоприймач, CD-привод з підтримкою відтворення файлів у форматах MP3, AAC та WMA, два слоти для карт пам'яті SD, роз'єми AUX-IN та USB, а також інтерфейс Bluetooth для підключення мобільного телефону.
Якщо ж і цього замало, пропонована як опція навігаційна система Discover Pro здатна задовольнити потреби найвибагливіших користувачів. Система оснащена екраном з діагоналлю 20,3 см, підтримує наочне відображення карт у форматі 3D і має вбудовану Flash-пам'ять. Система голосового керування реагує на назви населених пунктів і вулиць та прокладає маршрути за командою користувача. Крім того, система забезпечує підвищений комфорт під час телефонних розмов: технологія Bluetooth дає змогу користуватися телефоном у режимі гучного зв'язку.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen