Повноцінні комунікаційні можливості.

App-Connect

Доступний як опція інтерфейс App-Connect¹ дає змогу зручно користуватися в поїздках відображуваними на екрані iPhone™ або смартфона вмістом і додатками. Вони виводяться на дисплей мультимедійної або навігаційної системи, завдяки чому керувати ними можна за допомогою сенсорного екрана, розташованого в полі зору водія. Щоб запобігти відволіканню, безпосередньо під час руху запускаються лише сумісні з App-Connect¹ додатки, як-от Think Blue. Trainer., Shared Audio, Drive & Track або My Guide. Можна також користуватись іншими додатками, що не стосуються автомобіля (наприклад, інтернет-радіо або сервіси новин). Volkswagen пропонує одразу три інтерфейси для підключення смартфонів з численними можливостями: MirrorLink™, CarPlay™ від Apple та Android Auto™ від Google.

1) Доступно тільки в поєднанні з мультимедійною системою Composition Media та навігаційною системою Discover Media. Інтерфейс App-Connect підтримує технології MirrorLink™, Apple CarPlay™ та Android Auto™. Доступність цих технологій може відрізнятися залежно від країни. Car-Net App-Connect вже підтримується багатьма мобільними телефонами, а Volkswagen тісно співпрацює з основними виробниками смартфонів, щоб забезпечити широку підтримку технологій App-Connect. Актуальна інформація про сумісність нових та випущених раніше мобільних телефонів доступна за посиланням www.volkswagen.com/car-net.

App-Connect дає змогу «дублювати» на сенсорному екрані навігаційної системи в центральній консолі вашого Volkswagen певні додатки, доступність яких залежить від використовуваної технології. Завдяки цьому ви можете керувати за допомогою сенсорного екрана навігаційної системи корисними додатками від Volkswagen. Окремі додатки й технології підтримують можливість управління голосом.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Увага: круті повороти. Beetle

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen