Оригінальні паливні фільтри Volkswagen для дизельних двигунів

Висока якість фільтрування.

Для надійної роботи двигуна, зокрема і паливного насоса та форсунок, потрібне абсолютно чисте пальне. Частинки бруду пришвидшують зношення двигуна і покращують його експлуатаційні якості.

У Німеччині дизельне пальне містить до 7% біодизеля - відновлюваного джерела енергії.

Біодизель гігроскопічний, тож поглинає вологу з атмосфери. Підвищений вміст води в пальному спричиняє розмноження мікроорганізмів і корозію. TЩоб не пропускати вологу в мотор, фільтр має бути виготовлений з гідрофобного матеріалу.

До паливних фільтрів двигунів з системою Common Rail висувають підвищені вимоги щодо стабільності перепаду тиску.

На відміну від фільтрів для бензинових двигунів, паливні фільтри для дизельних моторів регулярно замінюють з періодичністю, що залежить від моделі автомобіля і якості дизельного пального.

 

Чи знаєте Ви, що?..

……вловлюють мінеральні й органічні тверді частинки, а отже, захищають паливну систему від пошкоджень та поліпшують експлуатаційні характеристики двигуна.


……виготовляються з фільтрувального матеріалу, що забезпечує високоякісне очищення; завдяки спеціальній геометрії складок матеріалу мають високу брудомісткість попри мінімальний опір потоку пального.


…… затримують частки розміром від 5 до 15 мкм, а це менше від товщини людської волосини (70 мкм).


……мають високу механічну міцність завдяки вбудованій підсилювальній трубці, що дозволяє їм витримувати тиск до 5 бар.


…… стійкі до утворення кристалів парафіну, тому не засмічуються і на їхніх поверхнях не утворюється воскоподібна плівка.


……довговічні завдяки стійкості до впливу хімічних речовин.