Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Оригінальні лампи Volkswagen

Краще світло для обізнаних автомобілістів

Оригінальні лампи Volkswagen випускаються для всіх типів світлових приладів усіх моделей Volkswagen.

Оригінальні лампи Volkswagen забезпечують максимально збалансовану роботу всіх світлових приладів автомобіля . Вони забезпечують сталий світловий потік згідно зі стандартом ECE практично до цілковитого вироблення ресурсу, тим часом як у дешевих ламп осідання частинок вуглецю на нитки спричиняє постійне зниження яскравості світіння.

Оригінальні лампи Volkswagen випускаються у стандартному виконанні та виконаннях зі збільшеним ресурсом LongLife і SuperLongLife. Автомобілі Volkswagen у базовій комплектації оснащуються переважно лампами LongLife.

Оригінальні лампи Volkswagen серії LongLife мають майже удвічі більший ресурс, ніж стандартні лампи. Скажімо, ресурс лампи ближнього світла LongLife із цоколем H7 становить у середньому 1000 годин роботи. Завдяки цьому можна заощадити час і кошти, витрачені на заміну ламп.

Оригінальні лампи Volkswagen пропонуються також у складі наборів основних ламп та запобіжників для автомобілів визначеної моделі. У деяких країнах Європи, наявність в автомобілі запасних ламп обов'язкова або настійливо рекомендована.

 

Чи знаєте Ви, що?..

... Бачити самому і бути видимим для інших - основний принцип безпеки руху. Щоб бачити та миттєво розпізнавати об'єкти на дорозі, потрібні відмінні світлові прилади.


... В умовах обмеженого освітлення навіть люди з нормальним зором бачать лише близько п'яти відсотків того, що могли б споглядати при денному світлі.


... Майже половина всіх аварій зі смертельним кінцем трапляється уночі. Пішохода у темному одязі водій розпізнає лише за 25 метрів (за даними Федерального статистичного управління Німеччини).


... Достатнє освітлення дороги досягається виключно за правильного налаштування і належної роботи світлових приладів автомобіля.


... За статистикою техоглядів, на кожному п'ятому легковику пошкоджено не менше однієї лампи у фарах головного світла. У кожного десятого - через неправильне налаштування світловий потік фар спрямований занадто високо.


... Світлові прилади на лівому і правому боці автомобіля мають окремі контури живлення, тому у разі несправності приладів на одному боці протилежні фари та ліхтарі продовжують працювати.


... У більшості сучасних автомобілів найпотужніші лампи зазвичай мають цоколь H7. Їхній ресурс становить близько 530 годин роботи.