Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Повітряні фільтри Volkswagen

Чисте повітря під капотом Вашого Volkswagen

Повітряні фільтри Volkswagen проектуються відповідно до конструкції та характеристик конкретного двигуна. Забезпечують чистоту і точне дозування пально-повітряної суміші, завдяки чому двигун може працювати на оптимальних режимах та надійно видаляють із всмоктуваного повітря забруднюючі частки різних розмірів, пропускаючи у двигун лише необхідну кількість повітря.

Повітряні фільтри Volkswagen мають високу брудоємність завдяки оптимальній формі складок паперу, обраній відповідно до х арактеристик двигуна, а також за рахунок великої площі фільтрувальної поверхні, спеціальної технології тиснення й обробки згинів паперу. Вони  точно відповідають розмірам корпусів, забезпечуючи ідеальне ущільнення. Завдяки цьому у двигун не потрапляє нефільтроване повітря.

Повітряні фільтри Volkswagen знижують рівень шуму у впускному тракті двигуна, зберігають високі експлуатаційні якості впродовж усього строку служби та виключають поступове підвищення витрати пального і рівня шкідливих викидів, заощаджуючи ваші гроші т а зберігаючи довкілля.

 

Чи знаєте Ви, що?..

... Повітряний фільтр видаляє забруднюючі частки з повітря, що подається до камер згоряння двигуна.

... Якщо ущільнення фільтра порушено або його розміри не відповідають розмірам посадкового місця, у двигун потрапляють абразивні частки пилу, пошкоджуючи стінки циліндрів, поршневі кільця, підшипники та клапани.

... При засміченні фільтра у впускному колекторі виникає розрідження, внаслідок чого відфільтровані частки пилу можуть потрапляти з фільтра у двигун.

... Потужність і крутний момент двигуна безпосередньо залежать від кількості всмоктуваного повітря. Повітряний фільтр допомагає регулювати витрату повітря на вході у двигун.

... До паперу, з якого виготовляють фільтр, ставлять високі вимоги. Розміри складок паперу мусять бути точними і незмінними. Папір повинен мати суцільне просочення, аби забезпечувати сталу форму складок та ефективну роботу фільтра навіть за високої вологості повітря.

... Ресурс якісних повітряних фільтрів становить близько 80 000-100 000 км пробігу. Коли він вичерпується, витрата повітря через фільтр стрімко падає. Це призводить до зниження потужності двигуна, а також до підвищення витрати пального і рівня шкідливих викидів.