Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Корпоративний сервіс.

Шлях успіху для вашого парку: Корпоративний сервіс Volkswagen. Утримання бізнесу – непросте завдання. Ось чому добре мати надійного партнера, який повсякчас дбає про вашу мобільність. Дізнайтеся про ексклюзивні послуги й варіанти забезпечення мобільності для вашого автопарку.

Огляд послуг. Корпоративний сервіс Volkswagen – чудовий варіант для великих і маленьких автопарків. Ми пропонуємо індивідуальний підхід, прозорі ціни й високу якість обслуговування, запорукою якої є навчений персонал й Оригінальні запчастини Volkswagen. Збереження ринкової вартості ваших автомобілів і ваша мобільність для нас такі самі важливі, як і для вас.

Переваги для вас Огляд послуг

Переваги для вас

Переваги для вас.

 • Персональний менеджер.

  За вами, як корпоративним клієнтом, ми закріпимо постійну контактну особу, яка добре знатиме вашу техніку та її потреби в обслуговуванні.

   

  Швидкі й ефективні процеси.

  Ми забезпечуємо швидку й гнучку обробку замовлень і планування візитів у сервісний центр на індивідуальній основі.

   

  Мобільність.

  Ми гарантуємо вам підвищений комфорт, адже беремо на себе клопіт щодо владнання формальностей, технічного обслуговування, догляду, ремонтів і забезпечення мобільності. До того ж ви отримуєте регулярні звіти про свій автопарк.

Огляд послуг

Огляд послуг.

Корпоративний сервіс Volkswagen - чудовий варіант для великих і маленьких автопарків. Ми пропонуємо індивідуальний підхід, прозорі ціни й високу якість обслуговування, запорукою якої є навчений персонал й Оригінальні запчастини Volkswagen. Збереження ринкової вартості ваших автомобілів і ваша мобільність для нас такі самі важливі, як і для вас.

Фахове обслуговування задля вашої зручності. Буває просто сервіс, а є Сервіс Volkswagen. Наші послуги адаптовані до ваших потреб і гарантують неабиякий комфорт і мобільність, а їхній обсяг задовольнить будь-які ваші побажання. Ми подбаємо про збереження вартості техніки, заощадження витрат і мобільність вашого парку.

Підмінний автомобіль.

Послуга «Підмінний автомобіль» допоможе вам не втрачати мобільності, навіть коли один із ваших Volkswagen проходить обслуговування або недоступний з іншої причини, і до того ж без жодної мороки з документами чи бюрократичної тяганини.

Контакти Fleet Service Centers

Експрес-сервіс.

Першокласна якість - менш ніж за годину. Бракує часу? Жодних проблем, ми все розуміємо. Наш експрес-сервіс включає різні види перевірок і ремонтів.

Контакти Fleet Service Centers

Трансфер автомобіля.

Просто уявіть: ми забираємо ваш Volkswagen перед запланованим візитом для технічного обслуговування або ремонту, а потім повертаємо до місця роботи чи додому.

Контакти Fleet Service Centers

Номер цілодобової Служби підтримки Volkswagen.

З України:
0800-303-303

За рубежем:
+38-044-481-00-57