Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Запчастини обмінного фонду.

Заощаджуйте до 40% з Оригінальними запчастинами обмінного фонду. Оригінальні запчастини обмінного фонду є еквівалентною з технічного погляду й водночас більш доступною альтернативою Оригінальним запчастинам Volkswagen. Першочергова мета програми – зберегти ресурси й забезпечити економічну ефективність.

Головні переваги. Вони недорогі, та ще й створюють менше навантаження на довкілля.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Як нові.

Якість, ідентична із серійними продуктами, та промислова обробка з дотриманням високих стандартів і жорстких вимог Volkswagen, гарантують першокласну якість, рівень якої не відрізняється від звичайних Оригінальних запасних частин Volkswagen®.

Доступна ціна.

Це економічне рішення для ремонту багатьох моделей Volkswagen дає вам змогу не ризикувати, як і під час купівлі інших Оригінальних запасних частин Volkswagen®, але ви витрачаєте в середньому на 40% менше.

Довгостроковість.

Volkswagen приймає багато вживаних деталей, адже вони все одно містять цінні ресурси. Це знімає навантаження на ваш гаманець і зменшує потребу в сировині.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Повернення: поверненню підлягають старі деталі, що є Оригінальними запасними частинами Volkswagen AG. Потенціал для подальшої обробки старої деталі визначає дилер Volkswagen.
Спостереження: аналізуючи причини дефектів, ми підвищуємо надійність продуктів нових поколінь.
Переробка: процес повернення сприяє збереженню ресурсів і дає змогу економити енергію й кошти на оплату праці, які довелося б витрачати на виробництво нових продуктів.

Що означає «обробка»?

Промислова обробка - це не просто загальне відновлення повернених деталей. Спеціальні методи обробки гарантують однаковий рівень якості кожної деталі. До рівня якості ставляться ті самі вимоги, що й під час серійного виробництва нових деталей.

Чому Оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen мають таку привабливу ціну?

Відчутну економію забезпечують низькі витрати на виробництво. Це означає, що навіть старіші автомобілі можна ремонтувати без значних витрат, не йдучи на компроміс у питанні якості.

Як дилер Volkswagen відрізняє запчастини обмінного фонду?

Артикули цих деталей відрізняються від номерів Оригінальних запасних частин. Іноді запчастини обмінного фонду можуть бути навіть кращими за встановлені на заводі серійні деталі, оскільки на підприємствах Volkswagen всі технічні зміни, що впроваджуються на серійному виробництві, негайно починають використовувати й у процесі обробки.

Про що слід пам’ятати під час повернення?

Строк повернення оновленої старої деталі становить 28 днів. Відлік починається з моменту оформлення накладної на деталь обмінного фонду. Надалі обмін проводиться за принципом «один на один» або на деталь аналогічного типу з дотриманням застосовних критеріїв повернення.

Наскільки великий асортимент Оригінальних запчастин обмінного фонду?

Компанія Volkswagen реалізувала ідею обміну понад 70 років тому. Програма почала діяти 1946 року з 5 груп компонентів. Зараз асортимент налічує понад 10 300 деталей, тож ця ініціатива є найбільш об'ємною програмою обміну в історії автомобільної промисловості. Кожне нове покоління автомобілів також призводить до подальшого розширення завдяки технічному вдосконаленню.

Багатий вибір. Приблизно 10 000 позицій Оригінальних запчастин обмінного фонду Volkswagen у складі понад 60 груп продуктів.

Деталі двигуна.

Зібрані та розібрані двигуни

Головка блока циліндрів

Електропривод

Насос системи охолодження

Масляний радіатор

тощо

Зчеплення / коробка передач.

Автоматична та механічна коробка передач

Коробка передач із подвійним зчепленням (DSG)

Гібридна коробка передач

Зчеплення

Блок клапанів

тощо

Вісь / Гальма / Рульове управління.

Рульова рейка

Приводний вал / шарнір рівних кутових швидкостей

З'єднання

Карданний вал

Гальмова колодка

Паливоповітряна суміш.

Турбокомпресор

Насос-форсунка

Форсунка

Паливний насос

Датчик масової витрати повітря

тощо

Електроніка.

Навігаційна / мультимедійна система

Генератор

Комбінація приладів

Блок управління

Стартер

тощо

Інші компоненти.

Компресор кондиціонера

Каталітичний нейтралізатор

Сажовий фільтр дизельного двигуна

Інше

Утилізація двигуна.

Ми розбираємо, чистимо, відновлюємо та перевіряємо старий мотор: так народжуються Оригінальні запчастини обмінного фонду.

Слушні причини.

Завдяки лише обробці двигунів ми зекономили стільки сталі й енергії, що вистачило б, аби звести над Ейфелевою вежею ще п'ятдесят таких самих конструкцій. Користуючись програмою Оригінальних запчастин обмінного фонду, ви активно сприятимете збереженню ресурсів. Повернення й переробка вживаних продуктів дають вам змогу користуватися перевагами недорогого ремонту з якістю нових деталей.