Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Технічні рідини.

Захист від іржі, перегріву й вапняного нальоту: обирайте Оригінальні технічні рідини. Вони захищають ваш двигун від іржі, перегріву й утворення вапняного нальоту, передають гальмівне зусилля, забезпечують належну видимість і чистоту повітря в салоні... Якщо коротко, без них ніщо не працює. Дізнайтеся більше про Оригінальні технічні рідини.

Оригінальна гальмівна рідина. Власний стандарт задля вашої безпеки. Підвищена безпека в умовах екстремальної холоднечі та серйозних навантажень, подовження міжсервісних інтервалів – саме такі переваги забезпечує Оригінальна гальмівна рідина, яку ми розробляли паралельно з гальмівною системою вашого автомобіля. За своїми властивостями ця рідина значно перевищує вимоги стандартів, а якщо точніше, встановлює власний – стандарт VW 501 14.

Особливо надійна під тиском.

Універсальне рішення: завдання гальмівної рідини.

Гальмівна рідина повинна задовольняти високі вимоги, адже тільки так можна гарантувати безпечну зупинку вашого автомобіля і в спеку, і в холоднечу.

Текучість навіть в умовах низьких температур.

Гальмівна рідина не повинна замерзати або ставати в'язкою навіть у сильний мороз.

Зв'язування вологи.

Гальмівна рідина гігроскопічна: вона вбирає воду, запобігаючи утворенню крапель у гальмівній системі, а саме вони призводять до виникнення іржі та зниження ефективності гальмування.

Висока точка кипіння.

Гальмівна рідина не повинна закипати, оскільки при цьому збільшується кількість бульбашок пари, що перебувають під тиском, і знижується ефективність передачі гальмівного зусилля на гальмові механізми.

Чому рідину слід замінювати?

Гальмівна рідина поглинає вологу, знижуючи кількість води у вашій гальмівній системі. Але з часом це призводить до зростання вмісту води в самій гальмівній рідині, а коли він завеликий, точка кипіння знижується й можуть виникати бульбашки пари. Під час натискання на педаль гальма ці бульбашки стискаються, призводячи до втрати гальмівного зусилля.

Чи можу я замінити гальмівну рідину самостійно?

Задля вашої власної безпеки й захисту інших ваші гальма повинні працювати бездоганно. Тому доручайте роботи на гальмівній системі тільки фахівцям, і бажано, щоб це були фахівці офіційного дилера Volkswagen.

Коли заміняти гальмівну рідину?

Після придбання нового Volkswagen гальмівну рідину слід уперше замінити через 3 роки. Надалі ми рекомендуємо заміняти через кожні 2 роки.

Оригінальна охолоджувальна рідина G13. Найкращий захист і максимальна динаміка. Під час прискорення всередині двигуна стає дійсно гаряче, причому для багатьох матеріалів аж занадто. Оригінальна охолоджувальна рідина G13 забезпечує надійне охолодження навіть в умовах значного навантаження. Водночас інноваційна формула запобігає утворенню накипу, корозії, кислот і замерзанню за температури зовнішнього повітря до –40°С. Ідеальний варіант навіть для повністю алюмінієвих двигунів.

Вибирай оригінальне.

Турбота про довкілля.

До 20% гліцерину, що входить до складу рідини, виготовляють із відновлюваних матеріалів і переробленої сировини. Одна лише початкова заправка всіх автомобілів Volkswagen дає змогу зменшити річний обсяг викидів СО2 приблизно на 35 000 тонн.

Захист двигуна й бережність до матеріалів.

Склад рідини підібраний з урахуванням властивостей усіх матеріалів, з яких складається система охолодження. Формула рідини забезпечує захист двигуна від надмірних температур, корозії, закислення та утворення накипу.

Можливість змішування.

Рідина сумісна з попередніми версіями продукту - G11, G12 і G12 plus.

Попереджувальні індикатори.

Несправність системи охолодження двигуна.

Не продовжуйте поїздку!

Зверніться по кваліфіковану допомогу.

Занизький рівень охолоджувальної рідини, зависока температура охолоджувальної рідини або несправність системи охолодження.

Світиться: занизький рівень охолоджувальної рідини, зависока температура охолоджувальної рідини або несправність системи охолодження.

Блимає: несправність системи охолодження.

Якщо стрілка покажчика температури в червоній зоні

Зупиніться в безпечному місці, вимкніть двигун і дайте йому охолонути. Перевірте рівень охолоджувальної рідини.

Якщо стрілка покажчика температури в нормальній зоні

Коли двигун охолоне, перевірте рівень охолоджувальної рідини. Долийте, якщо треба. Якщо рівень нормальний, не продовжуйте поїздку - зателефонуйте до сервісного центру.

Занизька температура охолоджувальної рідини двигуна із газопаливною системою.

Якщо можна, не навантажуйте двигун, уникайте високих обертів.

Знання, заміна, сервіс. Усі ці аспекти надзвичайно важливі для охолоджувальної рідини. Через контури системи охолодження 4-циліндрового двигуна щохвилини проходить до 100 л охолоджувальної рідини, забезпечуючи захист від перегріву – звісно, якщо концентрація, вік і тип рідини відповідають вимогам.

Співпраця з водою.

Вода без зайвих зусиль відводить велику кількість тепла, але має незначні недоліки, як-от утворення накипу, швидке замерзання й закипання. Додавання охолоджувальної рідини дає змогу компенсувати ці недоліки.

Старіння може призвести до вибуху.

Через контури системи охолодження 4-циліндрового двигуна щохвилини проходить до 100 л охолоджувальної рідини. У надто старій рідині утворюються малесенькі бульбашки (ефект кавітації), а коли вони лопаються, тиск зростає до сотень барів, і витримати його не зможуть навіть металеві стінки.

Надто серйозні пошкодження.

Контур системи охолодження є закритою системою, що перебуває під тиском. Якщо рівень рідини в розширювальному бачку надто високий, через брак вільного місця можуть розірватися радіатор, бачок або шланги.

Правильна суміш.

Для приготування охолоджувальної рідини ви використовуєте дистильовану воду й від 40 до 60% концентрату. Інформація про потрібне співвідношення наведена в посібнику з експлуатації. Порада: використовуйте наші готові суміші.

Краще обирати оригінальне.

Непідходяща охолоджувальна рідина призведе до пошкодження вашого двигуна й системи охолодження. Тому використовуйте тільки концентрати чи готові суміші, схвалені Volkswagen, або доручіть це питання нам.

Не тільки взимку.

Охолоджувальна рідина захищає ваш двигун не тільки від морозу, але й від утворення накипу й перегріву. Саме від неї великою мірою залежить безвідмовна робота двигуна протягом усього року.

Оригінальний засіб для чищення скла. Нещадний до бруду. Бережний до вашого Volkswagen. Сніг, дощ, комахи – байдуже, що сьогодні в повітрі: Оригінальний засіб для чищення скла допоможе вам забезпечити належну оглядовість. Крім цього, спеціальна формула захищає ваше переднє скло та передні склоочисники від обмерзання й утворення вапняного нальоту, не залишаючи слідів на лакофарбовому покритті.

Аби бачити добре.

Засіб для літа й зими.

Видаляє дорожню сіль, комах і мастило. Захищає переднє скло та склоочисники від обмерзання й вапняного нальоту.

Дружність до довкілля.

Не містить мийних засобів, не розчинних у воді.

Бережність до матеріалів.

Засіб сумісний з усіма матеріалами Volkswagen - тож жодних тріщин у пластикових деталях чи слідів на лакофарбовому покритті.