Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Реагент AdBlue®.

У вашого Volkswagen сучасний двигун? Тоді не забувайте про AdBlue®. Що являє собою AdBlue®? У яких моделях використовується AdBlue® і як її доливати? Тут ви знайдете однозначні відповіді на ці запитання.

Поліпшений захист довкілля за невисоку ціну. AdBlue® – розчин сечовини без запаху, завдання якого полягає в зниженні кількості шкідливих оксидів азоту у відпрацьованих газах автомобілів із дизельними двигунами. Цей результат досягається в процесі складної реакції, яка відбувається непомітно для водія. Все, що потрібно зробити – долити AdBlue® через кілька тисяч кілометрів.

Стисло про AdBlue®.

Економічність.

Автомобіль витрачає лише 1,5-1,8 л розчину AdBlue® на кожні 1000 км. Бак уміщує від 11 до 19 л.

Простота доливання.

Для цього використовуються спеціальні ємності й пістолети на заправних станціях. Ви також завжди можете звернутися до офіційного дилера Volkswagen.

Контрольована витрата.

Витрата AdBlue® залежить передусім від вашого стилю водіння. Якщо ви полюбляєте драйв, доливати розчин доведеться частіше.

Готовність до будь-яких температур.

Відразу після рушання автоматична система підігріву доводить AdBlue® до потрібної робочої температури, навіть якщо на вулиці -11°С. Важливий момент: у жодному разі не доливайте в бак для AdBlue® антифриз.

Технологія в баку. Моделі Volkswagen, що використовують AdBlue®. Чим ще відрізняються моделі, що використовують AdBlue®, окрім нижчого рівня викидів оксиду азоту? На додачу до заливної горловини для дизельного пального вони мають окрему горловину для розчину AdBlue®, розташовану в багажному чи моторному відсіку. Чому? Тому що розчин AdBlue® – експлуатаційна рідина, а не присадка до пального, тож його слід додавати окремо.

Корисні поради.

Без AdBlue® ніщо не працює.

Якщо бак порожній, ви не запустите двигун - звісно, доки не доллєте розчин AdBlue®.

Розчин AdBlue® потрапив у бак для дизельного пального?

У жодному разі не запускайте двигун, зверніться до дилера Volkswagen.

Розчин має бути чистим.

Не допускайте забруднення AdBlue®. Не заливайте в бак для AdBlue® будь-які інші рідини, як-от антифриз.

Довіряйте оригінальній якості.

Використовуйте лише оригінальний розчин AdBlue®, що відповідає вимогам стандартів DIN 70070 та ISO 22241/1. На герметичній ємності має бути логотип AdBlue®.

Трохи розлили під час доливання?

Одразу приберіть розлитий розчин AdBlue® за допомогою вологої ганчірки й великої кількості води. Кристалізований розчин AdBlue® видаляйте губкою і гарячою водою.

Доливання AdBlue®. У середньому ваш Volkswagen витрачає від 1,5 до 2,8 л розчину AdBlue® на кожні 1000 км. Рівень витрати значною мірою залежить від стилю водіння й моделі. Про необхідність долити розчин сповістить попереджувальне повідомлення, яке виводиться, коли запас ходу з AdBlue® становить 2400 км і 1000 км.

AdBlue® Сервіс.

Зручно, швидко, недорого.

AdBlue-сервіс економить час і гроші, не створюючи жодних незручностей. Ми перевіримо залишок запасу ходу й за потреби негайно дозаправимо ваш бак для AdBlue, до того ж навіть у межах експрес-сервісу. Заздалегідь записуватися й чекати не потрібно.