Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Поїздки з тваринами.

Без неприємних сюрпризів: поїздки з тваринами. Виїзд, прибуття, пошук місця для проживання – без прикрих несподіванок. Наші поради допоможуть забезпечити чудове самопочуття вашого чотирилапого улюбленця в дорозі й безпечно прибути до пункту призначення.

6 порад. Для чотирилапих пасажирів.

Ваші документи, будь ласка.

Собаки й коти можуть подорожувати країнами Євросоюзу тільки за наявності європейського ветеринарного паспорта, мікрочіпа та щеплення від сказу. У країнах за межами ЄС діють власні вимоги.

Будьте готові до непередбачуваних несподіванок.

Нові враження й досвід часто призводять до нової реакції. Тварина може вчинити щось непередбачуване, тож потурбуйтеся про страхування майнової відповідальності та здоров'я.

Вдалий старт.

Дайте вашій тварині вдосталь напитися й нагодуйте її щонайменше за 6 годин до виїзду. Так її животик буде спокійним, а ви убезпечите себе від неприємних сюрпризів.

Усе готово? Кортить у дорогу?

Деякі важливі щеплення починають діяти лише згодом, тому завчасно навідайтеся до ветеринара. Крім цього, зібрані тут поради допоможуть вам підтримувати в належному стані здоров'я вашого улюбленця в країні призначення.

Пристібайте!

Собака вагою 20 кг у мить зіткнення важитиме, як слон. Але ваш песик енергійніший, тому варто заздалегідь привчити його до ременя, сітки або клітки.

В’їзд без проблем.

У деякі країни заборонено ввозити певні породи тварин, в інших діють особливі правила щеплення. Тут ви дізнаєтесь про відповідні правила в'їзду ще до поїздки.

Усе на своєму місці.

Оригінальні аксесуари Volkswagen для багажного відсіку.

Багаж для тварини.

Шкарпетки, взуття і щось смачненьке, щоб перехопити нашвидкуруч - уміст валізи сподобається вашому чотирилапому другові. Але йому потрібен власний багаж, і наш контрольний перелік допоможе вам якнайкраще підготуватися до подорожі з твариною.