Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Належна підготовка.

Як готуватися до поїздок: корисні поради. Кожна поїздка має бути бездоганною. Ми теж так вважаємо. Наші поради допоможуть вам належно підготувати себе та свій Volkswagen.

Вдалий старт: перевірка. Три контрольні переліки для перевірки за п’ять хвилин до виїзду: час пішов. Саме час ще раз пригадати, чи взяли все важливе, чи добре підготували будинок? Наші контрольні переліки допоможуть усе перевірити й спокійно насолоджуватися поїздкою.

Ідеальна посадка. Правильне положення на сидінні знайти просто – воно має забезпечувати максимальний комфорт, нижчий ризик травмування й не потребувати зайвих зусиль. Правильна посадка означає, що ви подорожуєте з підвищеним рівнем комфорту й безпеки без напруження. Тож швидше перевірте, чи належно припасовані всі елементи.

Кермо.

25 см - оптимальна відстань від грудної клітки до керма, а отже, і до подушки безпеки, адже в разі зіткнення подушка вистрелює зі швидкістю 200 км/год. Водночас водієві легше кермувати, навіть коли рука у верхній точці обода.

Простір для ніг/сидіння.

Правильне положення: під час натискання педалей акселератора, гальма й зчеплення ваші ноги злегка зігнуті. Праве стегно не тисне на подушку сидіння. Передній край сидіння розташований не надто високо й закінчується перед підколінними ямками. Сідниці знаходяться близько до спинки сидіння. Водночас ви добре бачите все довкола.

Спинка/підголівник.

Спинка має бути в якомога ближчому до вертикального положенні, а ваші лопатки повинні торкатись її навіть під час кермування. Розташований якнайвище підголівник як слід захистить у разі зіткнення: для цього верх підголівника має бути на рівні маківки.

Аптечка. Необхідні ліки напохваті: з гарною аптечкою ви готові до будь-яких труднощів у дорозі. Ми розповідаємо, які лікарські засоби, інструменти й прилади мають бути в автомобілі перед поїздкою.

Термін зберігання.

Не можна приймати прострочені ліки.
Перед поїздкою необхідно перевірити, чи не закінчився термін придатності препаратів.

Достатній запас.

Регулярно вживаєте ліки? Візьміть приблизно на третину більше від розрахункової потреби. Зворотний шлях може виявитися довшим.

Підходящий клімат.

Деякі ліки не розраховані на зберігання в умовах надто високих чи низьких температур. Проконсультуйтеся з фармацевтом щодо можливих альтернатив або візьміть, наприклад, сумку-холодильник.

Митний контроль і перевірка багажу.

Вживаєте сильнодіючі знеболювальні засоби чи наркотичні анальгетики? Щоб уникнути проблем під час перетину кордону, попросіть лікаря виписати довідку.

Нічого не забули?

Перевірка аптечки.

Огляд автомобіля.

Упевненість за хвилини.

Ми перевіримо ваш Volkswagen від двигуна до гальм, навіть у межах експрес-сервісу. Це допоможе зберегти ринкову вартість автомобіля, забезпечить вам душевний спокій і, звісно, приємні відчуття від перебування за кермом надійного автомобіля.