Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Інспекційний сервіс і технічне обслуговування.

Безпека на дорозі: інспекційний сервіс і технічне обслуговування автомобіля.

Ваш Volkswagen викладається на повну щодня. Будь ласка, дайте нам кілька хвилин на безоплатне діалогове приймання. Іншими словами, ми оглянемо автомобіль спільно з вами. Наші оригінальні послуги також доступні в межах експрес-сервісу - швидко й без попереднього запису.

Засвітився напис «Сервіс»?

Періодичність і регламент інспекційного сервісу.

Залежно від оснащення й умов експлуатації автомобіля інспекційний сервіс проводять із фіксованими або гнучкими інтервалами. Незалежно від того, яке авто ви маєте - up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan чи іншу модель Volkswagen, усі пов'язані з безпекою аспекти перевірятимуть та обслуговуватимуть фахівці офіційного дилера Volkswagen. Діагностика автомобіля гарантовано виявляє недоліки в електронних системах. Дізнатися про регламент й інтервали інспекційного сервісу можна в інтернеті.

Знову державний техогляд?

ПРИМІТКА: наведена інформація стосується тільки певних країн.

У такому разі дилер Volkswagen потурбується про нову наклейку й запланує візит до сервісного центру для проведення державного техогляду й перевірки вихлопних газів. Перед цим автомобіль можуть оглянути наші експерти, аби ви уникнули зайвих витрат.

Підготовка до державного техогляду.

Економія часу й коштів.

Підготовка до державного техогляду від Volkswagen - чудовий спосіб підстрахуватися: ми безоплатно перевіримо ваш Volkswagen за всіма пунктами, за якими перевіряють під час техогляду. Ми поінформуємо вас про всі недоліки. У разі потреби ремонтні роботи виконуються тільки за згодою й окремо від перевірки. Замовте підготовку до техогляду одночасно із замовленням самої процедури, аби заощадити трохи часу. Ми візьмемо на себе турботи, пов'язані з техоглядом, тож ви завітаєте до сервісного центру лише раз.

Державний техогляд.

Державний техогляд і перевірка вихлопних газів.

Державний техогляд передбачений вимогами законодавства Німеччини. Зазвичай його проводить Асоціація технічного моніторингу (TÜV). У межах нашої послуги з проведення державного техогляду ми організуємо перевірку сертифікованою інспекційною організацією з одночасним контролем токсичності вихлопних газів. Тут ви можете дізнатися про значення кольорів і цифр на відповідній наклейці й фінансові витрати, пов'язані з державним техоглядом.

Ремонт скла.

Переваги для вас.

Про ремонт дрібних сколів на передньому склі можете не турбуватися. Більшість пошкоджень швидко й недорого усувають сучасним методом заповнення полімерами. Сліди майже не залишаються, тож їздитимете так само безпечно, як і раніше. Просто завітайте до сервісного центру - завдяки експрес-сервісу це не забере багато часу.

Заміна моторної оливи.

Коротка зупинка задля довговічності двигуна.

Заміна моторної оливи - запорука довгого строку служби двигуна. Ми замінимо стару оливу на свіженьку оригінальну, котра забезпечить якнайкращий захист й економічність агрегата. Щоб олива була чистою якомога довше, замінимо також масляний фільтр і прокладки - звісно, використовуючи Оригінальні запчастини Volkswagen.

Плавність ходу.

Автомобіль має служити кільком поколінням: зберігаємо цінність.

Сервісні послуги для Вашого Volkswagen. Наші оригінальні послуги призначені спеціально для вас і вашого автомобіля. Досвідчені інженери й сучасне устаткування – скористайтеся перевагами сервісу Volkswagen.

Обслуговування кондиціонера Косметичний ремонт Кузовний і малярний сервіс Огляд автомобіля

Обслуговування кондиціонера

Повітря в салоні автомобіля має бути свіжим і чистим.

Стрес можна просто видихнути, але для цього потрібні свіже повітря й комфортна температура. Щоб гарантувати таку можливість, ми перевіримо та обслужимо ваш кондиціонер.

Косметичний ремонт

Легкий ремонт незначних дефектів

Наші експерти усунуть дрібні пошкодження швидко, дуже якісно й до 80% дешевше, ніж у разі використання традиційних методів.

Кузовний і малярний сервіс

Задля вашої безпеки й бездоганного вигляду авто.

Вм'ятина на кузові? Таке буває. Ви й оком не змигнете, а від дрібних пошкоджень не залишиться й сліду: після нашого ремонту ви знову зможете безпечно почуватися на дорозі.

Огляд автомобіля

Запорука душевного спокою: швидко й без попереднього запису.

Вм'ятина на кузові? Таке буває. Ви й оком не змигнете, а від дрібних пошкоджень не залишиться й сліду: після нашого ремонту ви знову зможете безпечно почуватися на дорозі.

Прийом автомобілів із закінченим строком експлуатації.

Безоплатно і з турботою про довкілля

«Що мені робити з моїм Volkswagen, коли він доживе віку?»
Передайте його в один із наших центрів прийому списаних авто.

Більше цікавого:

Фінансові послуги.

Усе, як ви хотіли: дізнайтеся про варіанти фінансування для вашого Volkswagen.

Пропозиції та послуги.

Хочете замінити шини перед новим сезоном, чи вже треба купувати нові? У нас чимало цікавих пропозицій.

Центр діалогу.

Ваш прямий зв'язок із Volkswagen: найзручніший спосіб швидко звернутися до нас, дізнатися про поширені запитання й відповіді або підписатися на новини.