VW Polo: Підготовка до під'єднання телефону

 

Не пропустіть жодної розмови і попри це залишайтесь сконцентрованими на дорожньому русі. Про зручне здійснення дзвінків під час подорожі подбає опціональний пакет Connectivity. У поєднанні з радіосистемою та навігаційною системою Volkswagen Ви отримаєте телефонну гарнітуру через з'єднання Bluetooth або підключення через роз'єм USB. Крім того, за допомогою роз'єму USB Ви можете досить легко під'єднати зовнішні аудіопристрої, наприклад MP3-плеєр, до Вашої мультимедійної системи.

Необхідно лише вставити в роз'єм USB і все розпочнеться: у поєднанні з навігаційною системою Discover Media пристрій CarStick, що продається у якості аксесуара, завдяки власній карті SIM (не входить в комплект постачання) створює точку доступу WLAN в автомобілі. Ваш смартфон можна під'єднати до мережі у будь-який момент, а Ви можете повністю контролювати баланс рахунку.

 

 

Через приймання пакетів даних через інтернет, в залежності від Вашого дійсного тарифу мобільного зв'язку і особливо під час користування за кордоном, у Вас можуть виникати додаткові витрати (напр., тарифи в роумінгу).

 

Закрити