Захист голови задніх пасажирів.

Головні подушки безпеки

Звичайні подушки безпеки відомі давно. Вони захищають зазвичай водія та переднього пасажира під час лобового зіткнення. Новий Polo вже серійно оснащено 8 подушками безпеки, з яких головна - це бокова подушка, яка розгортається у вигляді шторки зі стелі. У випадку зіткнення вона закриває бокові вікна спереду та ззаду, а також центральну стійку. Таким чином, забезпечується захист голови не лише водія та пасажира на передньому сидінні, а й пасажирів заднього ряду. Звичайно, у новому Polo вони встановлюються з обох боків - як стандартне оснащення й без додаткової оплати.

     

Поліпшений захист пішоходів.

Система розпізнавання пішоходів

Як водій, Ви повинні швидко реагувати на раптову появу пішохода на дорозі. У цьому Вам допоможе система розпізнавання пішоходів. Головна її перевага - здатність блискавично оцінювати ситуацію. Про виявлену небезпеку вона інформує Вас за допомогою звукового та візуального сигналу. Якщо після цього Ви не застосуєте гальма, система попередить про критичне скорочення відстані за допомогою короткого натискання гальм. Одночасно здійснюється підготовка до повної зупинки, щоб забезпечити можливість гальмування з максимальним гальмівним зусиллям. Якщо ж навіть після цього Ви не загальмуєте, система автоматично застосує екстрене гальмування. В ідеальному випадку це дозволяє повністю уникнути зіткнення або щонайменше полегшити його наслідки.
Система розпізнавання пішоходів являє собою доповнення наявного у базовій комплектації асистента контролю дистанції попереду (Front Assist) з автоматичною системою аварійного гальмування в умовах міста.

Автоматична підготовка до екстрених ситуацій.

Превентивна система безпеки

Превентивна система безпеки в Polo здатна розпізнавати небезпечні ситуації з підвищеним ризиком дорожньо-транспортних пригод та автоматично вживати відповідних заходів. Зокрема, за неохіднотсі вікна та зсувний люк автоматично зачиняються майже повністю (лишається тільки невелика шпарина), щоб забезпечити оптимальну ефективність верхніх та бокових подушок безпеки. Водночас із цим практично миттєво натягуються паски безпеки передніх сидінь, фіксуючи водія та переднього пасажира. Якщо небезпеки вдалось уникнути, ремені безпеки розблоковуються, а бокові вікна та зсувний люк знову можна відчинити.

 

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити