При паркуванні Вам допоможуть навіть вуха.

Асистент паркування ParkPilot та камера заднього виду Rear View

ParkPilot полегшує паркування на майданчиках з обмеженою оглядовістю, подаючи переривчасті звукові сигнали. Таку можливість забезпечують датчики у передній та задній частині автомобіля. Для попередження про перешкоди використовуються звукові сигнали та графічна індикація на дисплеї мультимедійної системи.
Нова складова частина асистента паркування - функція гальмування при маневруванні. Під час руху заднім ходом на швидкості до 10 км/год система при потребі самостійно застосовує екстрене гальмування, що дозволяє уникнути зіткнення або полегшити його наслідки. Під час руху вперед Ви також можете активувати функцію гальмування при маневруванні одним натиском кнопки. Після цього автомобіль автоматично гальмуватиме перед перешкодою, якщо Ви не відреагуєте на звукові попереджувальні сигнали асистента паркування.
Камера заднього виду Rear View поліпшує оглядовість під час руху заднім ходом: на дисплеї мультимедійної системи відображається охоплювана камерою частина території позаду автомобіля. Крім того, камера заднього виду Rear View відображає на дисплеї допоміжні лінії, які полегшують правильну оцінку відстані.

Досить кружляти — просто припаркуйтесь!

Park Assist

Автопілот паркування Park Assist вирізняється розширеними можливостями: під час проїзду вулицею він оцінює обидва узбіччя і підбирає відповідне місце для паркування. При цьому відстань до узбіччя має становити від 0,5 до 1,5 м, а швидкість не повинна перевищувати 40 км/год.
Автопілот паркування Park Assist автоматично спрямовує автомобіль на місце для паралельного чи перпендикулярного паркування і здатен самостійно спрямовувати авто на вузькі майданчики та виводити з них. Ви контролюєте педалі акселератора, зчеплення та гальма, при цьому додаткову підтримку забезпечує функція  гальмування при маневруванні: якщо система виявить перешкоду позаду автомобіля і Ви не відреагуєте на звуковий попереджувальний сигнал асистента паркування, функція гальмування при маневруванні допоможе уникнути зіткнення, автоматично застосувавши гальма.

 

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити