Обирайте лише ті шляхи, які цього варті.

Навігація

Завдяки сервісам Car-Net Guide & Inform навігаційна система може стати у пригоді навіть на маршрутах, які Ви знаєте як свої п'ять пальців. Цей сервіс отримує найактуальнішу інформацію безпосередньо з Інтернету та допоможе обрати об'їзний маршрут. А за допомогою функції пошуку спеціальних об'єктів Ви зможете знайти нове кафе чи ресторан.

Навігаційна система Discover Media з сенсорним кольоровим екраном діагоналлю 20,3 см (8 дюймів) зі скляною передньою панеллю вирізняється напрочуд інтуїтивним інтерфейсом користувача, а при бажанні керувати її функціями можна навіть із заднього сидіння за допомогою планшета зі встановленим на ньому додатком «Volkswagen Media Control».
Ще один важливий момент: завдяки наявності радіоприймача, CD-привода з підтримкою відтворення MP3/WMA та роз'єму USB, двох пристроїв для зчитування SD-карток, інтерфейсу Bluetooth та шести динаміків ця система гарантує чудові можливості для розваг. Часто подорожуєте країнами Європи? Збережені на SD-картці навігаційні мапи Європи допоможуть Вам оптимально підготуватись до майбутніх поїздок. Ще одне оптимальне рішення: дисплей, встановлений у верхній частині панелі приладів. Завдяки цьому забезпечується поліпшена ергономічність та видимість.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити