Звісно, при бажанні Ви завжди можете просто послухати радіо.

Мультимедіна система Composition Colour

Мультимедіною системою Composition Colour з кольоровим дисплеєм діагоналлю 16,5 см (6,5 дюймів) користуватись не складніше, ніж Вашим смартфоном: досить одного дотику. Але можливості цієї системи значно ширші, адже вона оснащена слотом для SD-карт та підтримує відтворення файлів у форматах MP3 і WMA. До складу Composition Colour належать також чотири гучні передні динаміки, що входять до переліку оснащення нового Polo вже у Trendline.

Всі мультимедійні системи Polo вирізняються дружнім до користувача інтерфейсом та розумною ергономікою. Відтепер дефлектори системи вентиляції знаходяться під дисплеєм, який змістився угору. Завдяки цьому забезпечується поліпшена видимість.

Звісно, при бажанні Ви завжди можете просто послухати радіо.

Мультимедіна система Composition Media

Вам потрібен більший дисплей, CD-плеєр з підтримкою форматів MP3 та WMA і шість динаміків? Тоді Вашим вірним супутником у подорожах стане Composition Media. Ця система з сенсорним дисплеєм діагоналлю 20,3 см (8 дюймів), захищеним суцільною скляною панеллю, пропонує всі функції аудіосистеми Composition Colour, а на додачу до них Ви отримаєте можливість підключення кількох телефонів через Bluetooth та USB-роз'єм.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити