Polo — надійний помічник при зміні смуги та під час виїзду зі стоянки.

Blind Spot

Цей рух вивчають на усіх курсах водіння: озирнутись через плече, щоб переконатись, що у «мертвій» зоні немає автомобілів. Зараз водіям Polo пропонується можливість обладнати свої автомобілі датчиком Blind Spot. Якщо у «мертвій» зоні знаходиться інший автомобіль, про потенційну небезпеку Вас попередить світлодіодна індикація в зовнішньому дзеркалі заднього виду. Якщо ж попри це Ви увімкнете покажчик повороту, відповідний світлодіодний індикатор у склі дзеркала почне блимати, щоб привернути Вашу увагу до небезпеки. Система відстеження  «мертвих» зон працює на швидкості від 15 км/год і пропонується у поєднанні з асистентом виїзду з місця паркування.
Асистент виїзду з місця паркування допомагає при виїзді заднім ходом. За допомогою датчиків у задньому бампері ця система виявляє рух транспортних засобів позаду автомобіля у поперечному напрямку. У разі критичного наближення іншого автомобіля лунає звуковий сигнал, а на дисплеї аудіо- чи навігаційної системи відображається відповідна індикація. За відсутності реакції з боку водія у разі ризику зіткнення система може застосувати гальма, щоб полегшити наслідки дорожньо-транспортної пригоди, а в ідеалі - взагалі запобігти їй.

Тримайте дистанцію.

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Вам постійно доводиться реагувати на інших водіїв, що особливо актуально у тісному потоці транспорту. У цьому Вам допоможе адаптивний круїз-контроль (ACC). Він зробить Ваші поїздки комфортнішими, автоматично підтримуючи визначену швидкість та дистанцію до автомобіля попереду. Радіолокаційний датчик у передній частині автомобіля, що активується простим натисканням кнопки, вимірює відстань до транспорту, який рухається попереду. При зменшенні чи збільшенні дистанції система самостійно застосовує гальма чи збільшує швидкість. У поєднанні з коробкою передач із подвійним зчепленням DSG можливе автоматичне гальмування аж до повної зупинки. Щоб вимкнути систему, достатньо натиснути на педаль гальма або кнопку на багатофункціональному кермі.

 

Polo тримає Ваш темп.

Круїз-контроль

Під час тривалих поїздок, наприклад автомагістралями, Ви можете відчути важкість у нозі на педалі акселератора. У таких ситуаціях зняти навантаження допоможе круїз-контроль. Набравши бажану швидкість руху, активуйте систему, і темп буде підтримуватись автоматично. Заберіть ногу з педалі акселератора і розслабтесь. Ви будете їхати згідно з обраними налаштуваннями швидкості. Інтегрована функція обмеження швидкості працює дуже просто й у повній відповідності до її назви: Ви встановлюєте максимальну швидкість, а система відповідним чином обмежує подачу палива до двигуна. Завдяки цьому, наприклад, легше дотримуватися обмеження швидкості у межах населених пунктів.

Втома більше не страшна.

Система розпізнавання втоми водія

Уявіть, що під час далекої поїздки по прямій монотонній ділянці Вами поступово оволодіває втома. Вчепившись у кермо, Ви час від часу рвучко смикаєте його. Система розпізнавання втоми розпізнає нетипову поведінку водія і відразу реагує на неї. Лунає звуковий сигнал, а на багатофункціональному дисплеї відображається пропозиція зробити перерву. Система розпізнавання втоми у прямому сенсі цього слова заохочує Вас продовжити поїздку після перепочинку, щоб безпечно дістатись додому.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити