Ще більше простору заради Вашого комфорту.

Інтер’єр

Ваша безпека - понад усе: про це потурбується Ваш Polo. Передбачений вже у комплектації Trendline асистент фронтального контролю Front Assist з автоматичною системою аварійного гальмування в умовах міста та системою розпізнавання пішоходів допомагає виявляти критичне скорочення дистанції і скорочувати гальмівний шлях. Крім того, в екстрених ситуаціях верхні подушки безпеки забезпечують додатковий захист голів пасажирів на передніх і задніх місцях. Про належний звуковий супровід та комфортний клімат у будь-яку пору року потурбуються мультимедійна система Composition Colour і кліматична установка.
Багато багажу? Для нового Polo з його містким салоном це не проблема, адже він має пласку підлогу багажного відсіку. Спинка задніх сидінь з можливістю окремого асиметричного складання дозволяє ще простіше транспортувати довгі предмети або громіздкі покупки.
На додачу до підвищеного комфорту Polo вирізняється оригінальним стилем. Наприклад, оздоблення включає глянцеві декоративні вставки кольору Deep Iron чи Silver Silk. Центральний підлокітник спереду, кліматична установка Climatronic з 2-зонним регулюванням температури і антиалергенним фільтром, а також оздоблене шкірою багатофункціональне кермо забезпечують підвищену практичність і комфорт.

У вигідному світлі..

Пакет освітлення Ambiente

Під час нічних поїздок зовсім не обов'язково сидіти у темряві. Пакет освітлення Ambiente створює приємну атмосферу і за допомогою світлових акцентів виділяє ключові елементи салону: стильними світловими смужками білого кольору підсвічуються стеля, нижня кромка панелі приладів, передній простір для ніг, декоративні вставки дверей та передній відсік для речей.

 

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити